Domov pro osoby se zdravotním postižením

Poslání

Posláním Domova pro osoby se zdravotním postižením organizace Rybka, poskytovatel sociálních služeb, Neratovice je poskytovat lidem s mentálním postižením individuální a skupinovou podporu tak, aby si zachovali stávající dovednosti a případně získávali větší samostatnost v různých oblastech běžného života. Zaměřujeme se na podporu při péči o vlastní osobu, stravování, bydlení, uvědomování si svých práv a povinností, využívání veřejných služeb a volnočasové aktivity.

Informace o službě

Cílová skupina

Cílovou skupinu klientů tvoří osoby s mentálním postižením. Služba je poskytována věkové kategorii klientů 18 let a výše (dospělí).

Provoz a kapacita služby

Služba je poskytována v nepřetržitém provozu. Domov má celkovou kapacitu 30 klientů.

Místo poskytovaní služby

Služba Domov pro osoby se zdravotním postižením je poskytována na adrese Tovární 122, 277 11 Neratovice.

Ceník služeb

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
09. 06. 2024 Sazebník úhrad (DOZP) .pdf 169 kB Stáhnout

Jak to u nás vypadá

Zařízení se nachází v dosahu centra města, v opravené vile z konce 19. století. Je obklopeno rozsáhlou zahradou s travnatými plochami a vzrostlými stromy, prostorem pro relaxaci a zahradním altánem. Klienti mají k dispozici 12 pokojů, sociální zařízení a společenskou místnost. Domov disponuje vlastní kuchyní a prádelnou. Jednotlivá podlaží objektu jsou propojena výtahem. Prostory určené pro klienty jsou přirozeně bezbariérové. 
top