Chráněné bydlení

Poslání

Posláním sociální služby Chráněné bydlení je poskytovat klientům potřebnou podporu v získávání větší samostatnosti v různých oblastech běžného života a zapojení se do něj. Podpora sociální služby se zaměřuje na pomoc v každodenních činnostech a sebeobsluze, ale i v aktivitách směřujících k sociálnímu začleňování klientů, nalezení vhodného zaměstnání a dalších pracovních a volnočasových činnostech, kterým se klienti sociální služby mají přání věnovat. 

Informace o službě

Cílová skupina

Cílovou skupinu klientů tvoří osoby s mentálním postižením. Služba je poskytována věkové kategorii klientů 18 let a výše (dospělí), přičemž věk pro přijetí je 18 - 40 let.

Místo poskytovaní služby

Služba Chráněné bydlení je poskytována na dvou místech - na adrese U Luk 247, 277 11 Neratovice, a na adrese Štítová 130, 277 11 Neratovice.

Kapacita služby

Chráněné bydlení U Luk je určeno pro 6 osob. Je vybudováno jako bezbariérové. Chráněné bydlení Štítová je určeno též pro 6 osob.

Ceník služeb

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
09. 06. 2024 Sazebník úhrad (CHB) .docx 21 kB Stáhnout

Jak to u nás vypadá

Služba Chráněné bydlení je poskytována na dvou místech - na adrese U Luk 247, 277 11 Neratovice, a na adrese Štítová 130, 277 11 Neratovice. Obě bydlení jsou umístěna v rodinných domcích se zahradou, zahradním přístřeškem se sezením a prostorem pro relaxaci.
top